O firmie

Kim jesteśmy?

"Po pierwsze rozum, po drugie ciężka praca" A.Milne

Początki firmy

Powstała w 1990 r. Firma Wielobranżowa MARKO początkowo zajmowała się naprawą urządzeń chłodniczych lokalnie na terenie Sławna i okolic. Z biegiem czasu rozszerzaliśmy naszą ofertę o usługi z zakresu montażu oraz serwisu urządzeń chłodniczych, jak również klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Od samego początku wyróżniało nas zaangażowanie oraz silne ukierunkowanie na zadowolenie klienta.

Aktualna sytuacja

Obecnie nasza działalność skupia się na montażach i serwisach urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych w sklepach wielkopowierzchniowych takich jak Biedronka, TESCO, Kaufland. Bardzo często świadczymy również nasze usługi dla przetwórni i hurtowni w dziedzinie spożywczej. Pamiętamy i nie zaniedbujemy również naszych indywidualnych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować najnowsze rozwiązania oparte na energooszczędnych urządzeniach klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz również fotowoltaicznych. W dobie globalnego ocieplenia bardzo ważnym tematem dla nas jest ekologia, w związku z czym pracujemy tylko na dozwolonych i najnowszych czynnikach chłodniczych, takich jak np. CO2.

Plany na przyszłość

Mając na celu cały czas oferować naszym klientom najwyższej jakości usługi, nieprzerwanie rozszerzamy naszą kadrę, unowocześniamy technologie wykorzystywane w pracy oraz co najważniejsze – stale szkolimy się i zdobywamy coraz większe doświadczenie w nowoczesnych technologiach. Mamy nadzieję, że pomożemy w promowaniu energooszczędnych oraz przyjaznych dla środowiska technologii zarówno wśród stałych jak i nowych klientów.